Пропонуємо Вам співробітництво по прийому платежів через ПТКС. В банках існує багато загальних рішень на терміналах, а саме погашення кредиту, поповнення картки, мобільного, комунальні послуги і т.і. Ми разом з Вами зможемо запропонувати клієнтам унікальне рішення по прийому платежів, як готівкових так і безготівкових. Ми беремо на себе інтеграцію з ERP-системою клієнта, погоджуємо дизайн інтерфейсу на терміналі самообслуговування і т.і. Це наддасть можливість кінцевим клієнтам зрозумілу оплату тільки тих послуг які необхідні. Тобто, кінцевому клієнту необхідно буде везти мінімальну інформацію (номер рахунку, тощо) для здійснення платежу. Наразі, ми ведемо перемовини з такими клієнтами: автосалони, приватні медичні клініки, готелі. Думаємо, що у Вас багато клієнтів якім це теж цікаво. Ми сподіваємось, що наше рішення зможе замінити касові вузли.
Зовнішній вигляд ПТКС. Касета на 2000 купюр. Прийом купюр («псевдо пачка» купюроприймач JCM TBV100) 50 листів.


Розглянемо перший варіант, оплата готівкою. Клієнт підходить до терміналу та вводить необхідну інформацію (номер рахунку, змовлення то що) на екрані з’являється інформація про послуги, чи товар (сума, назва послуги, товару і т.і.) після чого клієнт сплачує. Після прийняття коштів ми надсилаємо в Вашу БД повідомлення про успішну оплату. Наприклад, виникає переплата, клієнт буде мати можливість спрямувати переплату на мобільний телефон, баланс пацієнта, благодійність, після чого друкуємо чек.
Варіант оплати карткою. Клієнту, після введення необхідної інформації на екрані терміналу буде відображатись спосіб оплати готівкою або банківською карткою.. ПТКС передає суму на пос-термінал і на екрані ПТКС відображається інформація клієнту «проведіть\вставте картку». Після чого клієнт вводить пін-код і відбувається авторизація, далі друкуємо чек.
Сподіваюсь на подальшу співпрацю.
З повагою,
Директор ТОВ «ПРОТЕХНОЛОДЖІ»
Аксьонов А.Ю